NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 45. DÖNEM TÜRKİYE MÜHENDİSLİK HABERLERİ DERGİSİ YAYIN KURULU (TMH) ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 NİSAN 2018, PERŞEMBE   

15

45. DÖNEM TÜRKİYE MÜHENDİSLİK HABERLERİ DERGİSİ YAYIN KURULU (TMH)

Dönem seçiniz:

Kurul Hakkında

 

Dosyalar

 

Kurul Üyeleri

ZÜBER AKGÖL
ÜYE
e-Posta:

1953 yılında Kırklareli`nde doğdu. 1986 yılında Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 38, 39,  40 ve 41. Dönem Oda Yönetim Kurulu`nda sayman üyeliği; 42 , 43 ve 44. dönem TMMOB İkinci  Başkanlığı görevinde bulunmaktadır. Halen serbest mühendislik ve müteahhitlik yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

HASAN YAŞAR AKYAR
ÜYE
e-Posta:

1951 yılında Gelibolu`da doğmuştur. 1973 yılında ODTÜ`den mezun olmuştur.

MUSTAFA ATMACA
ÜYE
e-Posta:

1950 yılında Yomra`da doğmuştur. 1975 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi`nden mezun olmuştur.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ALİ AYDIN
ÜYE
e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

RECEP BAYRAMOĞLU
ÜYE
e-Posta:

İBRAHİM HELVACI
ÜYE
e-Posta:

1948 yılında Sarayköy`de doğmuştur. 1971 yılında ODTÜ`den mezun olmuştur.

MAHMUT KÜÇÜK
ÜYE

YUSUF HATAY ÖNEN
ÜYE
e-Posta:

1946 yılında Hatay`da doğmuştur. 1968 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi`nden mezun olmuştur.

MEHMET NECAT ÖZGÜR
ÜYE
e-Posta:

CEMAL GÖKÇE
SORUMLU YK ÜYESİ
e-Posta:

1949 yılında Ağrı`da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ağrı` da tamamladı. Liseden sonra öğretmen okulunu bitirdi. Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi`nden inşaat mühendisi olarak mezun oldu. İlk, orta ve liselerde öğretmenlik yaptı. 9. Milli Eğitim Şurası çalışmalarına şura üyesi olarak katıldı. İstanbul Bayındırlık Müdürlüğü`nde kontrol mühendisi ve grup baş mühendisi olarak çalıştı. 1981 yılından bu yana serbest olarak çalışmakta olan Gökçe, kamu ve özel kurumlarda çalışan mühendislerin sorunları; şantiye şefliği ve şantiye sorunları, keşif, hakediş ve kesin hesap düzenlenmesi, inşaat maliyetleri ve benzeri konularda çeşitli çalışmalarda bulundu. Meslekle ilgili olarak düzenlenen seminer ve kurslarda eğitmen olarak görev yapmakta olup, ayrıca Türkiye Deprem Vakfı`nın yönetim kurulu üyeliği görevini de sürdürmektedir.31. Dönem İMO Yönetim Kurulu Üyesi, 45. Dönem İMO Yönetim Kurulu Başkanı; 26, 27, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ve 44. Dönem İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı; 24 ve 25. Dönem İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. Bayındırlık Bakanlığı tarafından düzenlenen Deprem Şurası" ve "Kentleşme Şurası" çalışmalarına İnşaat Mühendisleri Odası adına katılmıştır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

HÜSEYİN KAYA
SORUMLU YK ÜYESİ
e-Posta:

1962 Mazgirt doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli yurtiçi ve yurt dışı projelerinde; proje mühendisi, teknik müşavir, şantiye şefi, proje müdürü ve genel müdür olarak görev yapmıştır. Yapı Denetim Yasasının yürürlüğe girmesinden itibaren, ortağı ve yöneticisi olduğu bir yapı denetim kuruluşunda görev yapmaktadır. İMO Ankara Şubesi 41, 42 ve 43. Dönem Yapı Denetim Komisyonu üyeliği ve başkanlığı, İMO Genel Merkez 43 ve 44. Dönem Yapı Denetim Komisyonu üyeliği ve başkanlığı, İMO 3. Yapı Denetim Sempozyumu Düzenleme Komitesi Başkanlığı, Beton Kongresi Danışma Kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. Yapı Denetim Kuruluşları Genel Başkanlığı görevini yürüttü. İyi derecede İngilizce ve konuşma düzeyinde Arapça bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

CEMAL ÇİMEN
YAYIN GÖREVLİSİ
e-Posta:
Telefon: 312 2943033

Sayfayı Yazdır