NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 45. DÖNEM YAPI DENETİM KOMİSYONU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL ERİŞİMİ   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

16 OCAK 2019, ÇARŞAMBA   

15

45. DÖNEM YAPI DENETİM KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

MUSTAFA BAYGELDİ
BAŞKAN
e-Posta:

1946 Denizli (Medele) doğumludur. Cumhuriyet Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1991 tarihinde mezun olduktan sonra Bayındırlık ve İskan Bakanlığında, kontrol, şantiye şefi, Fen Heyeti Müdürü, Yüksek Fen Kurulu Uzmanı, Cumhurbaşkanlığı İnşaatları Müstakil Kontrol Amiri, Bayındırlık Kurulu Sekreteri, Müsteşar Yardımcısı, Bakan Danışmanı olarak görev yapmıştır. Ayrıca; İMO Ankara Şube 12.ve 14.dönemlerde yönetim kurulu üyesi, TMMOB ve İMO`nun çeşitli komisyonlarında üye ve başkan olarak görev yapmıştır. İnşaat Mühendisleri Odasının düzenlediği toplantı, panel, çalıştay ve sempozyumlarda sunumlar yapmış olup İMO Şube bülteninde ve çeşitli Teknik Dergilerde makaleleri yayımlanmıştır. Emekli ve serbest çalışmaktadır.

LEYLA TAN
RAPORTÖR
e-Posta:

1970 yılında Tufanbeyli`de doğdu. 1991 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1991-1997 yıllarında özel sektörde içme suyu ve kanalizasyon altyapı işinde çalıştı. 1997 yılında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü`nde göreve başlamış olup halen Yapı Denetim Şube Müdürlüğü`nde görev yapmaktadır. 21. Çalışma Döneminde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

İLKAY TELTİK
ÜYE
e-Posta:

Kahramanmaraş`ta doğdu. 2000 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2008 yılında İTÜ Kıyı Bilimleri ve Mühendisliği yüksek lisansını tamamladı. 2001-2007 yılları arasında yapı denetim sektöründe çalıştıktan sonra, ortağı olduğu yapı denetim firmasını kurdu. 2007 yılından bu yana denetim firmasında mesleğini sürdürmektedir.

DENİZ BAYRAKTAR
ÜYE
e-Posta:

1982 İstanbul doğumludur.2004 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Yüksek Lisansını, 2015 yılında da aynı üniversitede doktorasını tamamladı. 2007 yılından beri Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde İnşaat Yüksek Mühendisi olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

TAHSİN ÇİNELİOĞLU
ÜYE
e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

REMZİ KIVRAK
ÜYE
e-Posta:

1949 yılında Hatay-Kırıkhan`da doğdu. 1974 yılında Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra 1976 yılında Diyarbakır İl İmar Müdürlüğü`nde mühendis olarak görev yaptı. 1976-2010 yılları arasında Bayındırlık ve İskân Bakanlığı bünyesinde sırasıyla; 13. Bölge Müdür Yardımcısı, Teknik Uzman, 1. Şube Müdürü, Müdür Yardımcısı, Teknik Daire Başkanı, Teknik Uzman olarak görev yaptıktan sonra 2010 yılında emekli oldu.

KAMURAN TURGUT
ÜYE
e-Posta:

1980 Van`nın Gülpınar İlçesin` de Doğdu İlk,orta ve liseyi Van`da tamamladı 2008 Sakarya Üniversitesi M.M.F İnşaat Bölümünü bitirdi. Prokon Müşavirlik Mühendislik firimasında kontrol amirliği yapmakda. Evli ve 2 Çocuk Babası.

ŞÜKRÜ ERDEM
SORUMLU YK ÜYESİ
e-Posta:

Adana`da doğdu. Adana İTİA Mühendislik Fakültesi`nden 1980 yılında mezun oldu. 1990-1994 yılları arasında Temelsu A.Ş. bünyesinde Toprakkale - İskenderun otoyolu projesinde köprü viyadük kontrol mühendisliği hizmetinde bulundu. İMO 41. Dönem Oda Danışma Kurulu`nda,  42. Dönem, 43. Dönem 44. Dönem ve 45. dönem Oda Yönetim Kurulunda İkinci Başkan olarak görev aldı. Halen Adana`da kendisine ait bir yapı denetim kuruluşunun yöneticiliğini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

HÜSEYİN KAYA
SORUMLU YK ÜYESİ
e-Posta:

Mazgirt doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesinden mezun olduktan sonra çeşitli yurtiçi ve yurt dışı projelerinde; proje mühendisi, teknik müşavir, şantiye şefi, proje müdürü ve genel müdür olarak görev yapmıştır. Yapı Denetim Yasasının yürürlüğe girmesinden itibaren, 2013 yılına kadar ortağı ve yöneticisi olduğu bir yapı denetim kuruluşunda görev yapmıştır. Şu anda yurt dışı teknik müşavirlik hizmetleri vermektedir. İMO Ankara Şubesi 41, 42 ve 43. Dönem Yapı Denetim Komisyonu üyeliği ve başkanlığı, İMO Genel Merkez 43 ve 44. Dönem Yapı Denetim Komisyonu üyeliği ve başkanlığı, İMO 3. Yapı Denetim Sempozyumu Düzenleme Komitesi Başkanlığı görevlerinde bulundu. Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Genel Başkanlığı görevini yürüttü. İMO 45. Dönem Yönetim Kurulu Sekreter Üyeliği görevinde bulundu. İyi derecede İngilizce ve konuşma düzeyinde Arapça bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

BAHAETTİN SARI
SORUMLU GENEL SEKRETER YARDIMCISI
e-Posta:

Kozan`da doğdu. Çukurova Üniversitesi (AİTİA) Mühendislik Fakültesi`nden mezun oldu. Yurt içi ve dışında kamu ve özel yapım işlerinde şantiye şefi, kontrol mühendisi, inşaat grup amiri olarak çalıştı. Kendi kurduğu firmasıyla birçok kamu ve özel sektör projesinin yapımını gerçekleştirdi. 4.Dönem(1982-1984) TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, 5.Dönem(1984-1986) Adana Şubesi Sayman Üyesi, 11.Dönem(2008-2010) İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, 41.Dönem(2008-2010) TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yasa ve Yönetmelikler Komisyonu üyesi, 41. ve 42.Dönem(2008-2012) İnşaat Mühendisleri Odası Yapı Denetim Komisyonu Başkanı,  40.Dönem(2008-2010) TMMOB Yapı Denetim Çalışma Grubu Başkanı olarak görev yaptı. TMMOB İnşaat Mühendisleri Odasında Genel Sekreter Yardımcısı olarak çalışmasını sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

DEMET ÖZGÜR
PROJE SORUMLUSU
e-Posta:
Telefon: 312 2943015

Sayfayı Yazdır