İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

09 ARALIK 2021, PERŞEMBE   

11

İMO YÖNETİM KURULU VE ŞUBE BAŞKANLARI 4. ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 05.10.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 03.01.2020 14:40:32  Yayınlayan Birim: ÇANAKKALE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 03.01.2020 14:41:26

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 46. Çalışma Dönemi 4. Şube Başkanları Ortak Toplantısı 5 Ekim 2019 tarihinde, `Şubelerin çalışmaları ve sorunları, Oda ve Şubelerimizin mali durumu, meslek içi eğitim seminer ve kurslarının değerlendirilmesi, deprem ve yapılması gerekenler` gündemi ile Ankara`da gerçekleştirildi.

İMO YÖNETİM KURULU VE ŞUBE BAŞKANLARI 4. ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 46. Çalışma Dönemi 4. Şube Başkanları Ortak Toplantısı 5 Ekim 2019 tarihinde, Ankara`da gerçekleştirildi.

Oda Başkanı Cemal Gökçe`nin açılış konuşması ile başlayan toplantıda; Şubelerin çalışmaları ve sorunları, Oda ve Şubelerimizin mali durumu, meslek içi eğitim seminer ve kurslarının değerlendirilmesi, deprem ve yapılması gerekenler görüşüldü.

Toplantıya; Oda Başkanı Cemal Gökçe, II. Başkanı Cemal Akça, Sekreter Üye Şükrü Erdem, Sayman Üye Bülent Erkul, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Kaya ve Necati Atıcı, Genel Sekreter Yardımcıları Bahattin Sarı, Ceylan Özkul, Dilek Bekiroğlu, Serap Dedeoğlu, Mali Müşavir Ersin Buran ile Şube Başkanları; Zekeriya Turanbayburt, Selim Tulumtaş, Mustafa Balcı, Hasan Gürkan Yenipazarlı, Gürkan Özcan, Mustafa ER(Sekreter Üye), Adem İlik, Şevket Murat Şenel, Murat Demir, Emre Çalıkıran(Yönetim Kurulu Üyesi), Osman Murat Kaya (Sekreter Üye), Gökhan Çeliktürk, Selim Harbiyeli, Nusret Suna, Gürkan Erdoğan, Kahraman Bulut, Süleyman Kamil Akın, Fethi Nazım Obus, Halil Deveden, Mehmet Rifat Kahyaoğlu (Yönetim Kurulu Üyesi), Tolga Yüksel (Yönetim Kurulu Üyesi), Hüsnü Gürpınar, Cevat Öncü, Adem Bakır, Muzaffer Aydın, Ali Osman Doruk ve İsmet Bilmez katıldı.Okunma Sayısı: 33

Çanakkale Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.